O nas

O nas

P.P.U.M.H. “MIARBUD” s.c. powstało w dniu 07.02.1991 roku w wyniku przekształceń prywatyzacyjnych Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno Kartograficznego w Warszawie Pracownia w Mławie.

Od momentu powstania jesteśmy największą firmą geodezyjną na terenie powiatu mławskiego, zatrudniającą obecnie 3 zespoły terenowe i 1 zespół kameralny. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym (m.in. GPS firmy Leica) oraz w pełni wyposażonym w infrastrukturę teleinformatyczną biurem zaopatrzonym w legalne oprogramowanie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy przygotowani do podejmowania różnorodnych zadań, od niewielkich przeznaczonych dla klienta indywidualnego do dużych, trudnych i nietypowych inwestycji. Realizowaliśmy m. in. obsługi inwestycji obiektów użyteczności publicznej (Sąd Rejonowy w Mławie), centrów handlowych (Galeria Stokrotka), sklepów wielko powierzchniowych (Carrefour) i zakładów przemysłowych (LG Electronics). Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz jednostki administracji samorządowej. Nasi Klienci doceniają współpracę z nami, dzięki naszej wiarygodności, lojalności oraz staraniom o jak najlepszy poziom usług, o czym świadczą wystawione listy referencyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu poznać więcej naszych atutów, co w konsekwencji doprowadzi do obopólnie korzystnej i długotrwałej współpracy.