Pracownia Geodezyjna
P.P.U.M.H. “MIARBUD” s.c. powstało w dniu 07.02.1991 roku w wyniku przekształceń prywatyzacyjnych Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno Kartograficznego w Warszawie Pracownia w Mławie.
Od momentu powstania jesteśmy największą firmą geodezyjną na terenie powiatu mławskiego, zatrudniającą obecnie 3 zespoły terenowe i 1 zespół kameralny. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym (m.in. GPS firmy Leica) oraz w pełni wyposażonym w infrastrukturę teleinformatyczną biurem zaopatrzonym w legalne oprogramowanie.
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto nas wybrać?

Fachowe usługi geodezyjne oraz klasyfikacja gruntów na najwyższym poziomie. Od momentu powstania jesteśmy największą firmą geodezyjną na terenie powiatu mławskiego.
Naszą silną pozycję na rynku usług geodezyjnych zbudowaliśmy dzięki świadczeniu najwyższej jakości usług
Rzetelności i terminowości, ciągłym wdrażaniu nowoczesnych technik pomiarowych i kartograficznych, nieustannym poszerzaniu naszej wiedzy i umiejętności oraz zdolnej i wykształconej kadrze pracowniczej
Nasza firma wykonuje pełen zakres prac geodezyjnych, począwszy od regulacji stanów prawnych
Do przygotowania inwestycji, wszystkich map do celów projektowych, przez obsługę inwestycji, do inwentaryzacji powykonawczej i opracowania wymaganych dokumentów do odbioru.
Posiadamy uprawnienia geodezyjne z zakresu I, II i IV oraz uprawnienia do samodzielnego wykonywania klasyfikacji gruntów
Dzięki czemu plasuje nas to w niewielkiej grupie firm geodezyjnych mających te specjalistyczne uprawnienia i jednocześnie jesteśmy jedyną taką firmą na terenie powiatu mławskiego.
Jesteśmy przygotowani do podejmowania różnorodnych zadań, od niewielkich przeznaczonych dla klienta indywidualnego do dużych, trudnych i nietypowych inwestycji. Realizowaliśmy m. in. obsługi inwestycji obiektów użyteczności publicznej (Sąd Rejonowy w Mławie), centrów handlowych (Galeria Stokrotka), sklepów wielko powierzchniowych (Carrefour) i zakładów przemysłowych (LG Electronics). Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz jednostki administracji samorządowej. Nasi Klienci doceniają współpracę z nami, dzięki naszej wiarygodności, lojalności oraz staraniom o jak najlepszy poziom usług, o czym świadczą wystawione listy referencyjne.
Sprawdź referencje
© Copyright 2022 Miarbud.pl
P.P.U.M.H. „MIARBUD” s.c.
ul. Księdza Piotra Skargi 7
06-500 Mława
Piotr Żochowski
602 266 006
Andrzej Żochowski
606 136 855
crossmenu